بیمه زندگی خاورمیانه

اولین و تنها شرکت تخصصی بیمه های زندگی

quote icon به موجب پروانه شماره 64031/100/95 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اولین شرکت تخصصی بیمه های زندگی در تاریخ 17 بهمن 95 شروع به فعالیت کرد. مشاهده کدال
quote icon
شرایط اخذ پروانه نمایندگی 96
تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد به ادیان رسمی کشور
داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا هر نوع معافیت قانونی در مدت قرارداد نمایندگی برای آقایان (دریافت گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه مربوطه برای آقایان)
دارا بودن حداقل مدرک دیپلم
نداشتن سوء پیشینه و محکومیت کیفری مؤثر
عدم اعتیاد به مواد مخدر
طی دوره آموزش نظری و عملی مورد تایید شرکت بیمه زندگی خاورمیانه
موفقیت در آزمون نمایندگی فروش بیمه مرکزی ج.ا.ا
affiliate image

فرم درخواست همکاری در بیمه عمر و زندگی خاورمیانه

در صورتی که دارای سوابق فروش بیمه های عمر بوده و مایل به همکاری به صورت نمایندگی یا همکاری در مدیریت،جذب و آموزش سازمان فروش و نمایندگان هستید از فرم زیر برای درخواست همکاری استفاده کنید

آشنایی با سطوح سازمان فروش در فروش بیمه های عمر شرکت بیمه زندگی خاورمیانه:

  • مدیر ارشد : بالاترین سطح سازمان فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه مدیر ارشد می‌باشد که به منزله رهبر هر گروه آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، تصمیمات و فرهنگ سازمانی بیمه زندگی خاورمیانه را به اعضاء سازمان فروش خود ابلاغ می‌نماید و بر نحوه صحیح اجرای آن‌ها توسط سازمان فروش خود نظارت دارد.

  • مدیر توسعه : به منظور توسعه سازمان فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه این سطح در سازمان فروش به وجودآمده تا مدیران در این سطح بتوانند مدیران و نمایندگان مجموعه خود را به فروش و جذب هر چه بیشتر نماینده هدایت و تربیت نمایند تا سازمان فروش در گستره جغرافیایی وسیع‌تری توسعه یابد.

  • مدیر آموزش : وظیفه مدیر آموزش در سازمان فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه آموزش‌ فنی محصولات، آموزش فروش و بازاریابی، آموزش نحوه حفظ پرتفو و اعضاء زیرمجموعه، به ارکان مستقیم سازمان زیرمجموعه خود می‌باشد.

  • مدیر فروش : وظیفه مدیر فروش، جذب، نگهداشت و سازماندهی نمایندگان فعال به سازمان فروش خود می‌باشد. علاوه بر این بایستی بر میزان فروش و نحوه برخورد نمایندگان زیرمجموعه خود با بیمه‌گذاران نظارت داشته‌باشد.

  • نماینده فروش : نماینده رسمی فروش بیمه زندگی که حائز شرایط آئین نامه 96 بیمه مرکزی بوده و مستقیماً با بیمه‌گذار در ارتباط است و وظیفه وی، فروش بیمه‌نامه به مشتریان بالقوه شرکت بیمه زندگی خاورمیانه می‌باشد.

  • نماینده جذب : نماینده فروشی که بتواند علاوه بر فروش بیمه‌نامه، نمایندگان احتمالی را طبق آیین‌نامه جذب داخلی بیمه خاورمیانه به سازمان فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه جذب نماید. این نماینده از مزایایی علاوه بر مزایای نماینده فروش بهره مند خواهد بود


کارمزد فروش بیمه عمر و تقسیم کارمزد

کارمزد فروش بیمه های عمر مطابق آئین نامه 83 بیمه مرکزی به شبکه فروش بیمه خاورمیانه تخصیص خواهد یافت که این آیین نامه را می‌توانید از اینجا دانلود کنید

سمت در سازمان فروش درصد از کارمزد
مدیر ارشد
مدیر توسعه
مدیر آموزش
مدیر فروش
30
نماینده فروش 70
مجموع 100