جستجوی اخبار

گردهمایی سراسری شبکه فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه

تاریخ : 1398/05/19

گردهمایی سراسری شبکه فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه روز پنج شنبه هفدهم مردادماه ۱۳۹۸ با حضور اعضای شبکه فروش این شرکت برگزار گردید. "مهدی نوروزی" مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه در سخنانی جذب نیروهای توانمند جدید و آموزش هدفمند را از برنامه های آتی شرکت اعلام کرد و افزود:  درحال حاضر با فراهم شدن زیرساختهای لازم، جذب و آموزش نیروهای جدید فروش، هم بصورت آفلاین و هم آنلاین در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه صورت می گیرد و به زودی تعداد دفاتر ارتباطی ما در سطح کشور افزایش یافته و سعی داریم در اقصی نق...

برگزاری همایش سراسری کارگزاران صنعت بیمه به میزبانی "بیمه زندگی خاورمیانه"

تاریخ : 1398/05/16

همایش سراسری کارگزاران صنعت بیمه به میزبانی "بیمه زندگی خاورمیانه" برگزار شد. در این همایش که با حضور کارگزاران صنعت بیمه از سراسر کشور برگزار گردید، مدیران شرکت در موضوعات مختلف بیمه‌ای مانند: ارزیابی ریسک، بازار فروش بیمه‌های زندگی در کشور و بیمه‌های مستمری و بازنشستگی تکمیلی به بحث و تبادل نظر پرداختند. همایش سراسری کارگزاران صنعت بیمه به میزبانی "بیمه زندگی خاورمیانه" برگزار شد. در این همایش که با حضور کارگزاران صنعت بیمه از سراسر کشور برگزار گردید، مدیران...

تائید انتصاب مدیر بیمه‌های زندگی "شرکت بیمه زندگی خاورمیانه" توسط بیمه مرکزی ج.ا.ا

تاریخ : 1398/05/07

مصوبات مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده شرکت بیمه زندگی خاورمیانه

تاریخ : 1398/04/30

پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه و فوق‌العاده شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در تاریخ 29 تیرماه 1398، موارد ذیل به تصویب رسید:

- پرداخت 80 ریال به ازای هر سهم به‌عنوان سود سالانه

- انتخاب روزنامه دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه رسمی شرکت

- تغییر اساسنامه شرکت مطابق اساسنامه مصوب بیمه مرکزی ج.ا.ا و سازمان بورس و اوراق بهادار

سهامداران شرکت می‌توانند جهت اطلاع بیشتر از نحوه تقسیم سود سالانه مصوب مجمع به پورتال سهامداران شرکت به آدرس saham.melico.ir مراجعه نمایند.

برگزاری مجمع عمومی بیمه زندگی خاورمیانه با حضور 73/44 درصد سهامداران

تاریخ : 1398/04/29

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه زندگی خاورمیانه با حضور 73/44 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره، نماینده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی شرکت صبح امروز مورخ 29 تیرماه 1398 برگزار شد.

 

 

توزیع اوراق سهام جدید شرکت

تاریخ : 1398/04/19

بازگشایی نماد شرکت "بیمه زندگی خاورمیانه" پس از ثبت تکمیل سرمایه

تاریخ : 1398/04/18

باتوجه به ثبت تکمیل سرمایه شرکت "بیمه زندگی خاورمیانه" در تاریخ 1398/4/4 و پیگیری‌های صورت گرفته از سازمان بورس و شرکت فرابورس ایران، سهام شرکت از تاریخ 1398/4/18 با قیمت 1481 ریال بازگشایی گردید. سهامدارانی که نسبت به پرداخت مبلغ تعهدی خود اقدام نموده‌اند ولی دارایی خود را در پورتفوی کارگزاری مشاهده نمی‌کنند می‌بایست جهت رفع مشکل به کارگزار خرید سهم مراجعه و ضمن دریافت برگه سهام، نسبت به تعیین مجدد کارگزار ناظر اقدام نمایند.   شرکت بیمه زندگی خاورمیانه (سه...

افتتاح دفتر ارتباطی شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در شهر سنندج

تاریخ : 1398/04/11

دفتر ارتباطی شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در شهر سنندج افتتاح شد.

این دفتر به‌عنوان نماینده رسمی دفتر مرکزی آماده ارائه محصولات بیمه‌ای شرکت به علاقمندان خواهد بود.

راه‌اندازی سیستم آنلاین محصول "مستمری و بازنشستگی تکمیلی" ویژه مدیران فروش گروه "پایدار"

تاریخ : 1398/03/21

با برگزاری دومین جلسه آموزشی، سیستم فروش آنلاین محصول "مستمری و بازنشستگی تکمیلی" ویژه مدیران فروش گروه پایدار راه‌اندازی گردید.

در این جلسه علاوه بر آشنایی مدیران این گروه با محصول ارائه شده، نحوه فروش آن نیز توسط اداره آموزش به شرکت‌کنندگان تدریس شد.

"گروه توسعه هوشمند پایدار" جمعی از شبکه فروش شرکت هستند که در سراسر کشور  فعال بوده و اقدام به ارائه محصول "مستمری و بازنشستگی پایدار" می‌نمایند.

فراخوان اعلام شماره حساب سهامداران جهت واریز وجوه سهام فروخته شده توسط شرکت

تاریخ : 1398/03/01

سهامداران محترم شرکت "بیمه زندگی خاورمیانه" با توجه به عدم تأدیه 50 درصد تعهدی سرمایه شرکت توسط تعدادی از سهامداران، به منظور تکمیل سرمایه شرکت با مجوز سازمان بورس اینگونه سهام تأدیه نشده از تاریخ 8  لغایت 28 اردیبهشت 1398 به فروش رسید و به ازای هر سهم مبلغ 594 ریال به حساب بستانکاری ایشان منظور گردید. لذا کلیه سهامدارانی که بخشی از سرمایه تعهدی خود را پرداخت ننموده‌ بودند و سهام ایشان بفروش رسیده است می‌بایست ضمن مراجعه به پرتال سهامدران شرکت به آدرس  http:...